MyVehicle

Taşıt tanıma sistemi.

Akaryakıt dağıtım firmalarının filo, kurumsal firma gibi kuruluşlara taşıt tanıma sistemi ile akaryakıt satışının yapılmasını sağmak amacıyla geliştirilen uygulamadır.

MyVehicle uygulamasının esnek yapısı sayesinde her firma için gruplandırma, özel tanımlamalar ve ilgili firmanın her aracı için özel limitlemeler veya kilometre takibi gibi değişkenler ve tanımlamalar yapmanıza imkan sunar. MyVehicle uygulamasını tüm istasyonlarda veya belirleyeceğiniz istasyonlarda kullanmak mümkündür.

MyStation ve MyCenter altında modül olarak çalışır ek sunucu veya uygulama gereksinimi yoktur. MyVehicle kullanacak istasyonlarda ek donanım olarak Taşıt tanıma modülü ve tag reader modüllerine ihtiyaç vardır.

Genel Özellikler

MÜŞTERİ BAZINDA FİYATLANDIRMA

Müşterilerinize özel her akaryakıt türü için farklı akaryakıt fiyatı tanımlama olanağı sunar.


ARAÇ GRUPLANDIRMA

Müşterilerinizin araçlarını guruplara bölebilir ve araç tanımlarken grup seçeneğini şablon olarak kullanma imkanı sunar.


LİMİTLEMELER

Araç bazında periyodik limitleme, akaryakıt alım saatleri, alım günleri ve limit periyodu içinde en fazla akaryakıt alım miktarı tanımlama imkanı.


TAKİP

Araç kilometre ve çalışma saatini takip edebilme ve belirlenen limit doğrultusunda en fazla alınabilir akaryakıt miktarını tanımlama imkanı.